Twój grafik, webmaster - Szymon Wylegała - Logo

O mnie

Jeśli nie możesz robić wielkich rzeczy,
rób małe rzeczy w wielki sposób”
~ Napoleon Hill

Twój grafik, webmaster - Szymon Wylegała

Poznaj mnie

Cześć, jestem Szymon i jestem tutaj, żeby pomóc Ci jako grafik i informatyk. Całe życie zmierzałem do tego miejsca – od dziecka pasjonowały mnie komputery, a w szkole średniej zacząłem interesować się grafiką komputerową. Moje zainteresowania wytyczyły moją ścieżkę kariery – mogłem łączyć je z pracą i rozwijać swoje hobby.

Jako grafik pracuję ponad sześć lat, w tym trzy zajmowałem również stanowisko webmastera. Dzięki doświadczeniu nabytemu w drukarni, agencji reklamy i przy produkcji odzieży fullprint zdobyłem szeroką wiedzę w zakresie projektów graficznych oraz ich realizacji. Z kolei zaangażowanie przy projektach informatycznych sprawiło, że dzisiaj w temacie grafiki internetowej czuję się jak ryba w wodzie i mogę prowadzić projekty od etapu ich wizualizacji aż po wdrożenie w życie i osiągnięcie dobrej pozycji w Google.
Bazując na doświadczeniu i pasji z przyjemnością podejmuję się zadań z szerokiego graficznego spectrum – od ulotek, billboardów, podświetlanych kasetonów i brandingu, aż po projektowanie i kodowanie stron oraz przygotowanie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii internetowych.

W pracy wyróżnia mnie indywidualne podejście i rozpoczęcie działań dopiero, gdy wiem, że zrozumiałem potrzeby klienta. Współpracując ze mną, możesz liczyć na pełne zaangażowanie, terminowość i profesjonalną poradę.

Ikona projektowanie graficzne

Projekty graficzne

Czy wiesz, że ludzie zapamiętają aż 80% tego, co zobaczą? Nie musisz, ważne, że ja to wiem i dlatego ze starannością podchodzę do każdego zadania graficznego. Oferuję kompleksowe usługi z zakresu projektów graficznych – od materiałów drukowanych jak ulotki, wizytówki, kasetony, aż po identyfikację wizualną firm i grafiki do social media.

Twój grafik, webmaster - Szymon Wylegała - Projektowanie graficzne
Twój grafik, webmaster - Szymon Wylegała - Strony internetowe
Ikona web

Strony internetowe i grafiki do sieci

Dzięki znajomości tematu projektowania stron internetowych oraz ich kodowania, mogę zaproponować Ci stworzenie strony internetowej od podstaw. Twoja witryna będzie nie tylko zaprojektowana tak, by użytkownik jak najszybciej odnalazł na niej interesujące go informacje, prócz UX i kwestii graficznych zadbam o to, by jej układ był przemyślany, była ona responsywna (poprawnie wyświetlała się na urządzeniach z różną rozdzielczością) i dobrze wypozycjonowana w Google.

 

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

W pracy zawodowej zależy mi na Twojej i swojej satysfakcji, dlatego moim kluczem do sukcesu jest zrozumienie Twoich potrzeb i działanie w oparciu o wzajemne zaufanie i partnerskie relacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mogę zaproponować Ci profesjonalne rady i wspólne odnalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Jako grafik informatyk posiadam szeroką wiedzę na temat projektowania, wdrażania oraz użyteczności i z przyjemnością podzielę się nią z Tobą, by stworzyć dla Ciebie projekt, który nie zostanie pominięty przez internautów czy przechodniów.

Menu